Eski Yöneticilerimiz

Çukurova Üniversitesi'ne Değerli Hizmetlerinizden Dolayı Saygı ve Şükranlarımızı Sunuyoruz

Enstitü Müdürleri

Görev Yaptığı Tarih

Prof. Dr. Ural DİNÇ

26.09.1982-10.10.1997

Prof. Dr. Aziz ERTUNÇ

15.10.1997-17.02.1999

Prof. Dr. Melih BORAL

17.02.1999-18.02.2002

Prof. Dr. Fikri AKDENİZ

18.02.2002-18.02.2005

Prof. Dr. Aziz ERTUNÇ

18.02.2005-18.02.2008

Prof. Dr. Aziz ERTUNÇ

18.02.2008-12.10.2009

Prof. Dr. İlhami YEĞİNGİL

12.10.2009-15.05.2012

Prof. Dr. M. Rifat ULUSOY

16.05.2012-31.08.2012

Prof. Dr. Selahattin SERİN

03.09.2012-18.01.2013

Enstitü Müdür Yardımcıları

Prof. Dr. Nedim UYGUN

04.10.1982- 10.10.1997

Prof. Dr. Mehmet KOCA

04.10.1982-17.10.1988

Prof. Dr. Metin GÜRSES

17.10.1988-10.09.1991

Prof. Dr. Tuğrul GÖNCEL

20.09.1991-24.04.1996

Prof. Dr. Ergüzer BİNGÖL

11.07.1996-10.10.1997

Prof. Dr. Fikri AKDENİZ

20.10.1997-05.03.1999

Prof. Dr. Menşure ÖZGÜVEN

20.10.1997-18.02.2002

Doç. Dr. Doğan DÖNMEZ

05.03.1999-28.02.2000

Prof. Dr. Kazım ABAK

18.02.2002-18.02.2005

Doç. Dr. Doğan DÖNMEZ

18.02.2002-18.02.2005

Prof. Dr. Saliha KIRICI

18.02.2005-09.10.2009

Prof. Dr. Metin ÖZDEMİR

24.02.2005-09.10.2009

Prof. Dr. Yeşim AYSAN

21.10.2009-04.10.2010

Prof. Dr. Doğan DÖNMEZ

17.11.2009.-12.11.2010

Doç. Dr. Zekeriya TÜFEKÇİ

12.11.2010-16.09.2011

Doç. Dr. Nuriye Peker SAY

14.10.2010- 15.05.2012

Doç. Dr. Gonca AYIK

25.05.2012- 02.10.2012

Doç. Dr. Nuriye Peker SAY

16.05.2012- 21.01.2013

Yrd. Doç. Dr. Çağatayhan B. ERSÜ

02.10.2012- 21.01.2013

Prof. Dr. Ahmet M. KILIÇ

22.01.2013-24.07.2015

Prof. Dr. Faruk KARADAĞ

22.01.2013- 11.11.2016

Doç. Dr. Abdulkadir YAŞAR

19.10.2015-09.01.2016